Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera

  • 65 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera Málaga is gelegen op sechts 13 minuten wandelafstand van het Costa del Sprawl Pavilion en op 7 km afstand van het Castillo Sohail.

Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in dit appartement. Bovendien zijn er ook handdoeken.

Voor degenen die liever hun eigen maaltijden koken, heeft Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera zelfvoorzienende faciliteiten zoals een koelkast en keukengerei.

Het appartement bevindt zich op 4 km afstand van de Puerto Banus Marina. Het is gesitueerd op 900 meter afstand Torrenueva bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera Málaga
Ct 212 - Rancho Miraflores - Sea Views
Mobiele prijsaanbieding

Ct 212 - Rancho Miraflores - Sea Views

378 m van de accommodatie
USD 133 USD 120
per nacht
Casa Bonitamar
Mobiele prijsaanbieding

Casa Bonitamar

8.5
Fantastisch 7 beoordelingen
823 m van de accommodatie
USD 314 USD 283
per nacht
Penthouse With Exceptionel View, Miraflores
Mobiele prijsaanbieding

Penthouse With Exceptionel View, Miraflores

9.7
Voortreffelijk 19 beoordelingen
862 m van de accommodatie
USD 233 USD 210
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    38 km

    Treinstations

    Treinstation van Málaga
    34 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi
    • WiFi is beschikbaar in kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Patio
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerVFT/MA/59302
    Veelgestelde vragen
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera?
      Populaire plekken in de buurt van Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera zijn onder andere de Puerto Banus Marina, het Costa del Sprawl Pavilion, het Castillo Sohail.
    • Hoeveel kost het om bij Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera te verblijven?
      Een overnachting in Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera kost €75.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera?
      Restaurants in de buurt van Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera zijn onder andere Restaurante Las Llaves en La Plaza Restaurant restaurants, gelegen op ongeveer 14 minuten lopen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Malaga
    38 km

    Treinstations

    Treinstation van Málaga
    34 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Apartamento Con Vistas Al Mar 4 Personas Green De Riviera Málaga

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten